Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından beri sektörde tecrübe edinmiş uzman kadro tarafından 2009 yılında Pkm Protest Kalibrasyon olarak Gazintep’te kurulmuş ve 2012 yılında Türkak tarafından akredite edilmek üzere denetlenmiş ve akreditasyonunu tamamlamıştır. Müşterilerimizden gelen talepler üzerine terazi kalibrasyonu ile başladığı kapsamına sonrasında  hacim kalibrasyonu, basınç göstergesi kalibrasyonu, sıcaklık kalibrasyonu, nem kalibrasyonu ve son olarak elektriksel kalibrasyonu ekleyerek Gaziantep ve çevre illerinde en geniş akreditasyon kapsamına sahip laboratuvar konumuna gelmiştir. 2016 yılı misyonunu kurumsallaşma odaklı oluşturan firmamız Protest ünvanı ve şahıs şirketi olmanın verdiği kurumsal kimlik karmaşası, akılda kalıcı olma ve telafuz zorluğunu çözmek adına ünvanını ULUSAL KALİBRASYON olarak değiştirirken limited şitkete geçerek kurumsal kimliğini de tek bir çatı altında toplamıştır. PKM-PROTEST MÜHENDLİSLİK ELEKTRİK KALİBRASYON PROJE TAAHHÜT HİZMETLERİ- RAMAZAN ÇOLAK olan firma adını ULUSAL KALİBRASYON BELGELENDİRME MUAYENE VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirmiş ve 2016 yılı içerisinde Türk Akreditasyon Kurumu(TÜRKAK)’na yaptığı başvuruyla yeni ünvanımızla akreditasyonumuz yayınlanmıştır.Laboratuvar akreditasyon numaramız daha önce olduğu gibi AB-0107-K olarak devam etmektedir. Adres ve iletişim bilgilerimiz değişmemiştir.Çalışma Süreci

İşe başlamadan önce sağlıklı bir planlama yapılabilmesi için iyi bir analiz şarttır. Bu sayede bir sonraki aşama olan planlamayı daha iyi ve sağlıklı yapabiliriz.

Kalibrasyon sektörü alanında kusursuz olmayı şart koşar. Bu alandaki birikim ve tecrübemiz ile sağlıklı bir plan yaparak bir sonraki işlem aşamasına geçiş yaparız.

Gerek kalibrasyon olsun gerek belge ve muayene alanında uzman ekiplerimiz sayesinde işi en kısa sürede en sağlıklı şekilde teslim etmek için çaba sarfederiz.

Tüm bu yapılan telif verme,planlama ve işlem aşamalarında sonra iş tesliminde sizlere detaylıca bir durum raporu sunar ve işlem sırasında neler yaptığımızı izah ederiz.